Upomínkové a reklamní firemní produkty

Odznaky, mince, medaile, manžetové knoflíčky, kravatové spony, klíčenky
Ukázka medailí a vyznamenání z naší dílny
Výroba firemních odznaků s vlastní grafikou
Výroba firemních odznaků a manžetových knoflíčků
Odznaky pro firmy
Ukázka pamětní mince
Pamětní mince v krabičce
Zakázková výroba manžetových knoflíčků

Firemní odznaky

Originální odznaky vyrábíme v podobě s uchycením na klasickou jehlu, s bezpečnostním pinem (trn s knoflíčkem) nebo zavíracím špendlíkem. Odznaky jsou ceněným sběratelským artiklem i vděčným reprezentativním dárkem. 

Medaile, pamětní mince

Oceňte nejlepší výkony, dosažené výsledky i zásluhy precizně raženými, na zakázku vyráběnými medailemi. Díky povrchové úpravě kovu do zlaté, stříbrné a bronzové, včetně barevné škále stuh, věnujete vysoce reprezentativní symbol. Výroba medailí umožňuje jednostranné i oboustranné provedení medaile s odlišnou grafikou na lícní a rubové straně. Upomínkové mince patří k tzv. malým uměleckým dílům, které nikdy „nevyjdou z módy“. Na minci bývá uveřejněn název firmy, její logo a třeba i letopočet založení.

Manžetové knoflíčky a kravatové spony s firemními symboly

Atraktivní a přitom praktické pozornosti, které připomenou vaše logo při významných příležitostech i ve všední den. Na tělo spony i manžetového knoflíčku je možné doplnit také název společnosti, pokud to prostor dovolí. V ryze dámském provedení lze tyto předměty doplnit i dekorativními krystaly.

Klíčenky

Klíčenky dnes již klasický upomínkový předmět, který vám otevře dveře k vašim zákazníkům. Klíčenky v široké škále tvarů a velikostí nesou na svém těle logo a název společnosti zalité glazurou.

Podrboné informace o těchto produktech si můžete přečíst zde.

Poptávkový formulář
Files must be less than 10 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.

Advantages of Alerion

  • Traditional handcraft
  • Quality materials
  • Long-time experience
  • The longest warranty
  • Guarantee of expertise
  • Personal customer care