Obchodní manažer/-ka - account manager

Jsme česká firma s osmnáctiletou historií a pevně ukotvenými hodnotami. Naše práce nám přináší příjemné chvíle, a byť někdy dokáže být náročná, je naší snahou se posouvat vždy kupředu. Specializujeme se na výrobu heraldických symbolů, znaků a vlajek pro obce, města a hasiče a na prezentaci firem prostřednictvím vlajek, stožárů, odznaků, štítků a dalších reprezentačních produktů. Naše práce má také blízko ke grafice, propagaci, reklamě a produktovému značení. Pracujeme převážně pro české a slovenské zákazníky, ale dodáváme i do Německa, Rakouska a dalších zemí. Svou práci máme rádi, jsme na ni hrdí, jsme v ní dobří a naši zákazníci to oceňují, což dokládá i naše každoroční zvýšení obratu a naše postupné pronikání na zahraniční trhy.

Hledáme vitálního člověka plného energie a nabízíme smysluplnou práci, ze které bude mít radost. U nás můžete nabízet a uzavírat zakázky na produkty, které sami vyrábíme, jsou české, tradiční, krásné, mají svůj účel, hodnotu a smysl. Pojďte se přidat do našeho obchodního týmu!

Do našeho patnáctičlenného týmu v Brně, který tvoří kolegové obchodní manažeři, produkční, grafici, obchodní asistentky, marketing manažerka, heraldik, skladníci, expedient, účetní a vedení, hledáme posilu – dalšího obchodního manažera /-ku.

Jeho / její náplní práce je prezentace kolekce produktů u předem oslovených zákazníků a v naší firmě. Pro tuto práci je důležité umět prezentovat přednosti našich produktů, vysvětlit firemní filozofii, kvalitu materiálů, zpracování, ruční práce, účel a funkci produktů, stejně jako široký rozsah naší nabídky.

Obchodní manažer/-ka vystavuje cenové nabídky, odpovídá za uzavření zakázek, vytvoření grafických náhledů a jejich schválení, které si nechává připravit od firemního grafika, resp. heraldika a překládá zákazníkovi. Zakázku následně předává do výroby naší produkční. Udržuje a rozvíjí vztahy se zákazníky, nabízí nové produkty a zajišťuje následný prodej.

Náš obchodní manažer musí být vitální, přesvědčivý, mít reprezentativní slovní projev a vystupování. Zkušenost v obchodě výhodou. Do začátku má náš nový obchodní manažer k dispozici služební auto, které sdílí ještě s jedním kolegou, později získává auto pouze pro svoje využití.

Během dvou týdnů, kdy absolvuje firemní a produktové školení spolu s ukázkou návštěv a prezentací vedených senior manažerem se sám vydává do terénu ke svým budoucím zákazníkům. Na cestě tráví zhruba dva dny v týdnu, zbytek práce tvoří telefonická a e-mailová komunikace, včetně prezentací a sjednávání zakázek ve firmě.

Jestli jste to vy a tato práce vás může bavit, zašlete nám prosím svůj životopis s fotografií na e-mail tpokorny@alerion.cz. Pokud se nám budete líbit a přesvědčíte nás, čekejte naše pozvání na osobní pohovor.

Advantages of Alerion

  • Traditional handcraft
  • Quality materials
  • Long-time experience
  • The longest warranty
  • Guarantee of expertise
  • Personal customer care